День Святого Миколая Чудотворця

Цьогоріч з 18 по 20 грудня для вихованців Яблунівської школи-інтернату були найщасливішими днями в році. Адже саме в ці дні проходили зустрічі  із всіма, кому не байдужа доля маленьких діточок інтернатного закладу,  і які хоч маленьку часточку, та все ж таки вклали в те, щоб в таке свято на обличчях наших учнів  з’явилася радісна усмішка.

Велика кількість подарунків, святковий концерт з цікавою розважальною програмою, підготовлений педагогами школи за участю самих учнів, ну і звичайно, Святий Миколай – це все разом взяте подарувало незабутню радість як і  дітям, так і гостям концерту.

З давна говорять, що Святий Миколай опікувався бідними, знедоленими та особливо допомагав дітям. Саме тому у цей день найбільша увага приділялася дітям нашої школи, бо саме таким діточкам батьки не мають змоги влаштувати справжнє свято та зробити подарунок.

Дирекція Яблунівської школи-інтернату щиро вдячна за всі надані подарунки до дня Святого Миколая таким організаціям, як Мальтійська служба допомоги м. Івано-Франківськ, Молодіжна християнська організація “Діти світла” м. Коломия, Обласна податкова адміністрація, Митна служба м. Коломия, магазин “Черевичок” м. Коломия. Місцевим підприємцям смт. Яблунів Боєчку В.Ф., Заячуку .Ю.Я., Цимбалюку В.Д., підприємцю смт. Кути п. Тетяні Мельник. А також дитячій церкві м. Коломия та монастиреві св. Вікентія.

Саме завдяки Вашій щирій турботі та піклуванні ми разом змогли  зробити для наших учнів це свято дійсно незабутнім днем.