Літній табір 2010 в Яблунівській спеціальні загальноосвітній школі-інтернаті

Літо для дітей – це довгоочікувана пора безтурботного відпочинку та розваг. З метою забезпечення ефективного оздоровлення, повноцінного, активного та цікавого відпочинку, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з дітьми з 29 травня по 12 червня в Яблунівській спеціальні загальноосвітній школі-інтернаті розпочав роботу пришкільний табір.

Дозвілля дітей було чітко організоване. Уже перші дні табору, як і подальші, були насичені цікавими програмами, розважально-конкурсними, спортивними та рухливими іграми, купанням в річці прогулянками та екскурсіями. Корисними та повчальними були бесіди-зустрічі із представниками соціальних служб, із працівниками Косовського РВ УМВС.

Дивовижними та незабутніми залишилися враження від екскурсії по туристичному маршруті Яблунів – Косів – Верховина – Ворохта – Яремне – Коломия, яку організували шефи школи-інтернату – Косівська районна податкова інспекція. Також при підтримці спонсорів завітав у гості до дітвори Коломийський ляльковий театр (керівник Стельмащук Тетяна) із чудовою та веселою виставою.

Життя у таборі вирувало із кожним днем, приносячи все нові й нові враження. І завершив свою роботу табір “ватрою дружби”, що символізувало єдність дитячих мрій та спогадів. Впевнені, що під час такого відпочинку діти отримали гарні спогади. Набралися сил та енергії для подальшого навчання.

Ливдар Андрій,
вихователь Яблунівської спеціальної школи-інтернату