Приклад мецената

Нещодавно в смт. Яблунові відбулася благодійна акція добра, де багато жителів цього куща отримали гуманітарну допомогу, цінні подарунки для дітей різного віку. Добра справа важить більше, ніж багатство. Пастор Петро очолює благодійний фонд і заслуговує на щирі слова вдячності. Адже добре ім’я і в темряві зберігає властивий свій блиск.

Низько кланяються вам багатодітні сім’ї з с. Уторопів: М. В. Влашинець, Р.П.Захарук, М.П.Мельничук, Г. Д. Петрів, О. Р. Яковенчук, Л. Д. Токарчук, М.Д.Бейскж, В. І. Цимбалюк, Г. Д. Бейсюк, С. П. Сідоренко, Я. Ю. Досюк, Б. Ю. Бойчук, П. П. Захарук, для яких надали гуманітарну допомогу одягом, персональними подарунками для дітей, візочками, іграшками.

Ваш приклад доброти, порядності і благодійності допомагає нам, християнам, утвердитись у вірі, підніматися на шляху духовної досконалості самим і допомагати іншим.

Пастор Петро є прикладом для багатьох меценатів, інвесторів, благодійних фондів. У нього в душі є щось набагато важливіше за гроші, кар’єру, славу чи чини. Нам відведене коротке життя, але пам’ять про добре прожите життя надовго залишається в людських споминах. Адже очолюваний вами благодійний фонд має добру славу і повагу серед простих християн.

Тож хай Господня благодать буде з Вами завжди і всюди. Від щирого серця бажають Вам здоров’я (бо без нього немилі всі інші діла) християни с. Уторопів.

А ми, всі краяни Яблунівського осередку, молитовно складаємо подяку, висловлюємо глибоку пошану і вдячність меценатам благодійного фонду під вашою орудою.

О. НІЖЕВСЬКИЙ,
Уторопський сільський голова.

Н.ДУНИЧ,
голова первинної організації інвалідів с. Уторопів.

«Гуцульський край», №25, 20.06.2014 року