Щиро, щиро дякуємо!

Первинна організація інвалідів, колектив «Діти майбутнього» та громадська організація Союз українок провели свято «Люди поважного віку» та вшанували представників унікальної професії — художників. Захід присвятили Міжнародному дню художника. Вітали Ярослава Дмитровича Лубова, Михайла Дмитровича Мельника та юних художників Любомира Галатинюка, Вікторію Іванишин.

Із поважним ювілеєм привітали Марію Іванівну Павлюк — їй виповнилося 90 років, а Ганну Кирилівну Бодруг — із днем народження.

Хвилини радості подарував гостям ляльковий театр, який показав казку «Колобок». Вихованці Яблунівської школи-інтернату, учасники гуртків дитячої творчості виконали патріотичні пісні. Євгенія Ткачук теж потішила присутніх своїм чудовим співом.

Від імені усіх учасників свята висловлюємо щиру подяку Романові Солов’ю за організований благодійний обід; за матеріальну підтримку — депутатові районної ради В.Д.Цимбалюку; В.Ф.Боєчку, А.В.Сіреджуку — депутатам селищної ради, підприємцям — Г.Гриджук, власникам кафе «Дея», завідуючій аптекою Аллі Табахарнюк, директорові магазину фермерського господарства з м. Коломиї П.Книшуку, Емілії Цимбалюк — учасниці колективу «Діти майбутнього».

Бажаємо доброчинцям міцного здоров’я, щастя, душевного спокою і гармонії, миру і злагоди.

О. Сіреджук, смт. Яблунів:

«Гуцульський край», №44, 30.10.2015 року