Загальношкільний виховний захід «Йде до дітей святий Миколай»

Результатами колективної творчої справи стала організована виставка творчих робіт ”Дитячі мрії про головне” та загальношкільний виховний захід «Йде до дітей святий Миколай», організований та підготовлений мікропедколетивом та вихованцями 9 класу.

Організатори,режисери свята – Слюсарчук Н.М.,Урбанович О.Р. вихователі 9 класу; Консультанти – Сандуляк Д.В.,Симчич В.Д.,вихователі 9 класу.

На етапах підготовки КТС колектив 9 класу написав сценарій дійства, провели репе¬тиції, підготували костюми, оформили місце проведення справи, запис фонограм, забезпечили зв’язок із адміністрацією школи тощо. Рівень виконання включив власне проведен¬ня музичної вистави. Здійснюючи задумане художнє КТС, слід зазначити якість гри акторів, поєднання драматизації, віршів, музики, пісень, ритмічних етюдів.