Мама, тато, я — спортивна сім’я

Спорт — це сила, спорт — це рух, спорт — здоров’я, спорт — наш друг! Такими словами у селищі Яблунові розпочалося свято спортивних і завзятих, наполегливих і дружних, спритних і сміливих учасників другого обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я — спортивна сім’я».

Цей захід проводився з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Метою спортивного дійства є формування родинних традицій, занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя у сім’ї та родині, організація активного сімейного дозвілля. Ініціаторами і спонсорами були обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і відділення НОК України в Івано-Франківській області.

На свято завітали директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко, завідувач сектору у справах молоді і спорту РДА Михайло Мельничук. Особливо тепло учасники і вболівальники вітали почесних гостей — вчителя фізичної культури Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, чемпіона світу і Європи з гирьового спорту серед ветеранів, учасника чемпіонату світу та багаторазового чемпіона України з легкої атлетики Миколу Рабинюка і триразового чемпіона України з пауерліфтингу Віктора Фальбійчука.

До проведення заходу долучилися вчитель Яблунівського ліцею, кандидат у майстри спорту з багатоборства ГПО Марія Гойло і вчитель фізичної культури Ковалівської ЗОШ, призер чемпіонату України з футболу серед ветеранів Ігор Рибак.

Та найбільші овації і гучні оплески адресували усім учасникам спортивного заходу, які погодилися взяти участь у проекті «Мама, тато, я — спортивна сім’я».

Загалом, у спортивному фестивалі взяли участь десять активних родин, які змагалися у двох вікових групах: діти 8–10 років і 11–12 років.

Спортивні сім’ї визначали найсильнішого у п’ятьох видах програми, до якої входили різноманітні естафети і спортивна вікторина.

За підсумком змагань переможцями у молодшій віковій групі стала сім’я Псюків з Калуша. Друге і третє місця вибороли Подоляки з Тюдова і господарі змагань — Унгуряни.

Більш вдало господарі змагань виступили у старшій віковій групі. Тут перше місце здобула сім’я Абрам’юків, друге — Гупало з Івано-Франківська, а третє —  Мельників з Яблунова.

Організатори спортивного дійства вирішили, що ніхто з учасників не піде з порожніми руками. Усі отримали подарунки, футболки і грамоти, а призери — пам’ятні кубки і медалі.

Віталій Абрам’юк,
вчитель-методист фізичної культури Яблунівського ліцею.

«Гуцульський край», №23, 7.07.2019 року