Візитка школи

Завантажити: Візитка школи (PDF)

Яблунівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат започаткувала свою історію з 1962 р.

Вихованці школи

У школі навчається, виховується, отримує комплекс лікувальних корекційно-реабілітаційних заходів 87 учнів.

Портрет школи

Основне завдання школи-інтернату: спрямування навчально-виховного процесу на подолання вад розумово відсталих дітей, забезпечення їхньої повноцінної життєдіяльності та соціальної адаптації.

Шляхи його реалізації:

• створення належних умов для проживання і навчання дітей;
  • забезпечення єдності навчання і виховання;
  • переосмислення парадигми виховання;
  • соціалізація і адаптація дітей в суспільство.

Модель закладу:

Модель школи

Пріоритетні завдання педагогічного колективу в новому навчальному році:

• організація роботи над єдиною науково–методичною проблемою „Практична спрямованість корекційно–педагогічного процесу як умова соціальної адаптації учнів спеціальної школи”;
  • вивчення особливих загальноосвітніх проблем кожної дитини для створення індивідуально комплексної програми реабілітації;
  • вивчення і творче впровадження в практику навчання і виховання учнів педагогічних інновацій;
  • забезпечення ефективності управління науково–методичною роботою;
  • активізація роботи з питань шкільного самоврядування, роботи класного керівника;
  • зміцнення навчально–матеріальної бази школи, ремонт будівель школи;
  • створення безпечних умов з охорони праці для учнів і працівників школи, виховання економічної, естетичної культури.

Якими діти народжуються, це ні від кого не залежить, але щоб вони шляхом правильного виховання зробилися хорошими, це в нашій владі.
Плутарх

У педагогічному колективі працює 25 вчителів, 30 вихователів, 1 психолог, 1 соціальний педагог, з них:

• спеціаліст вищої категорії — 33
  • спеціаліст першої категорії — 11
  • спеціаліст другої категорії — 5
  • спеціаліст — 1
  • вчитель – методист — 3
  • вихователь – методист — 3
  • старший вчитель — 8
  • соціальний педагог — 1
  • психолог — 1
  • 3-10 р. — 5
  • 11-20 р. — 14
  • 21-30р. — 33

Соціальний паспорт школи:

• Діти інваліди — 19
  • Діти-сироти — 2
  • Діти, позбавлені батьківства — 1
  • Напівсироти — 6

На території школи є:
2 навчальні корпуси, 2 спальні корпуси, медпункт, харчоблок, спортивний зал, ігрова кімната, пральня, кабінет практичного психолога, шкільні майстерні, бібліотека.

• кількість класів кабінетів — 11
  • спортивна кімната — 1
  • майстерні — 2
  • книжковий фонд — 2800
  • комп’ютерів — 7
  • спецгрупа з фізкультури — 4
  • гуртків — 4

Мета школи — привчити до життя, розуміти його, знати в ньому своє місце.  Для цього ж слід розвивати самостійність дитини.
С. Русова