Проект “Тиждень добрих справ”

З 12.10.2009р. по 18.10.2009р. в школі-інтернаті розпочався проект  під назвою “Тиждень добрих справ”.

Тема проекту: “Поспішайте робити добро”.

Проект стартував під девізом:

“У доброти багато доріг і одна мета”.

Керівник проекту Ткачук О.П.

Реалізація проекту :

ПОНЕДІЛОК12.10.2009р. Старт проекту тижня “Скарбничка добрих справ” Кожен учень написав на листочку одну добру справу, яку постарається реалізувати протягом тижня. Свої листочки діти склали до скарбнички. І вкінці тижня,  у День доброти, школярі повинні будуть прозвітувати про виконання цих добрих справ.

Изображение 214


ВІВТОРОК13.10.2009р. Конкурс колективних класних творів за темами: Людина з добрим серцем і доброю душею” “Від серця до серця хай іде доброта” . Всі твори, написані учнями школи, були продемонстровані на стенді, який знаходиться в коридорі.

Один із кращих творів, написаний ученицею 8-го класу Андріановою Світланою.

Изображение 217

СЕРЕДА14.10.2009р. День духовності По всіх класах проводилася година доброти і милосердя “Добро починається з тебе”. Життя сьогодні переповнене різними неприємними подіями. Ми включаємо тедевізор, а там – бійки, вбивства, насильство, зло. Тому не зайвим буде сьогодні поговорити про добро, яке завжди і в усьому допомогало людям, – такими словами розпочав виховну бесіду з елементами диспуту у 8 класі  вихователь-методист Ливдар Андрій Іванович.

Изображение 218

ЧЕТВЕР15.10.2009р.                                                                                               День  благодійника Була організована зустріч з працівниками соціальних служб  Томащук Галиною та Бодруг Іванною, на якій проводився тренінг “Поспішайте робити добро”. Учні склали свою подяку тим людям, які піклуються про школу і надають допомогу.

Изображение 208

П’ЯТНИЦЯ16.10.2009р. День Милосердя Сьогодні 16.10.2009р. проводиться доброчинна акція “Милосердя”. “Допоможи тому, кому гірше за тебе”. Учням надається можливість допомогти одиноким, похилого віку людям.

Изображение 246

СУБОТА17.10.2009р. День доброти

В суботу пройде заключний етап проекту “Тиждень добрих справ”. Кожному учневі надасться можливість прозвітуватися про добрі справи, зроблені протягом тижня.


Коментарі закриті.