Підсумки проведення методичного тижня

З 19.10.2009р. по 24.10.2009р. в школі проходив методичний тиждень  “Сучасні підходи до технології та структури уроків”. Проведенню тижня передувала певна робота. На засіданні науково-методичної ради був розроблений план проведення тижня, визначені відподальні за проведення диних заходів та  відкритих уроків в рамках означеної теми. Заступником директора  з навчально-виховної роботи Томин М.М. були проведені методичні консультації для організації запланованих заходів, було подано методичні рекомендації для успішного проведення відкритих уроків.

В ході проведення тижня перші відгуки про побачене щоденно вивішувалися на стенді Методичний бюлетень школи. Всі методичні заходи, заплановані в рамках тижня, були успішно проведені. Найбільше запамяталися і отримали схвальні відгуки від колег педагогічні читання з теми “Форми організації навчання у спеціальній школі”.

Всі три складові тижня: теоретичний курс, практикум і особливо психолого-педагогічний треніг де відпрацьовувалися окремі аспекти уроків, на які раніше не зверталася належна увага, були проведені на відповідному науково-методичному рівні.

Педагогічна виставка-ярмарка  “План-конспект відкритого уроку” продемонструвала цікаві підходи учителів до реалізації означеної проблеми, були запропоновані нетрадиційні уроки, які педагоги змогли відвідати в ході тижня: урок-змагання з української мови в 4 класі (вчитель Бойчук С.П.), урок-мандрівка з природознавства в 6-А класі (вчитель Чопик Г.Я.), урок-практикум з соціально-побутової орієнтації в 6-Б  класі (вчитель Скільська Я.М.), урок-казка з основ здоров’я в 5 класі (вчитель Кур’янська І.Р.). На педагогічній виставці-ярмарці вчителі не тільки представляли свої розробки, але і мотивували обрані ними форми і методи, аналізували їх ефективність та вплив на результативність навчально-виховного процесу в цілому. І виставка і, власне, сам проект-практикум показав сильні і слабкі сторони педагогів в реалізації означеної проблеми.

На засіданні науково-методичної ради школи (голова Томин М.М.) були підведені підсумки проведеної роботи, вказано на окремі недоліки і упущення, розроблено методичні рекомендації за підсумками проведеного методичного тижня.

-1 коментарів до “Підсумки проведення методичного тижня”

  1. було б дуже добре,якби Ви окрім підсумків надавали ще й матеріали Тижня

Коментарі закриті.