Перемога Сніжани Майко

Літературний хист вихованки Яблунівської школи-інтернату Сніжани Майко допоміг дівчинці здобути перемогу на Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Податки очима дітей».

Її твір-роздум «Замість тата у нас Україна» в III заключному етапі був відзначений номінацією «Найщиріше викладення теми». Однак перемога Майко Сніжани принесла винагороди не лише їй особисто, а й усім вихованцям інтернату. ДПА України презентувало для школи домашнє караоке та цікаві елюстровані енциклопедичні видання. Подарунки від столичних податківців маленьким сиротам передав під час нещодавніх відвідин інтернату голова ДПА в області Володимир Попович, який ще раз привітав Сніжану із заслуженою перемогою:

Твір-роздум цієї дівчинки – «Замість тата у нас Україна» – змушує задуматися кожного. Сніжана з усією своєю дитячою безпосередністю  намагалася зрозуміти та осмислити далеко не дитячі проблеми й реалії буття. Її погляд на доросле життя вирізняється щирістю та є глибинним. Однак, незважаючи на серйозність теми, робота Сніжани, як і всі дитячі твори, пронизана оптимізмом та несе в собі великий заряд позитиву. У баченні життя цієї дівчинки є чому повчитися багатьом з нас.

Загалом , Сніжана Майко – не єдина гордість інтернату. Серед майже 130 вихованців є багато здібних та обдарованих учнів. У Яблунівській школі, яка для цих дітей є домівкою, вони вчаться не лише наукам, а й практичному ремеслу (столярству, куховаренню, основ крою та шиття та ін.), яке їм стане в пригоді поза стінами – в дорослому світі. По-дитячому щирі й по-дорослому свідомі, вони вміють давати собі раду в житті, однак потребують уваги і опіки, як і будь-які діти. Тож податківці краю, звичайно, окрім подарунків зі столиці, привезли для них чимало гостинців та солодощів. Головний податківець області Володимир Попович пообіцяв керівництву школи-інтернату, що це далеко не останній візит. Відтепер ДПА в області піклуватиметься цим заклад та усіляко допомагатиме йому. Начальник ДПІ в Косівському районі Оксана Мельниченко подарувала школі фотоапарат від місцевих податківців.

А маленькі вихованці раділи гостям та тішилися їхніми щирим словом та турботою. Тепер на деревці вдячності школи-інтернату з’явився ще один листочок з написом ДПА. Так тут висловлюють свою пошану усім тим, хто перейнявся долею вихованців школи-інтернату та вніс свою лепту допомоги, щоб поліпшити їхнє нелегке життя.

Публікація газета «Гуцульський край» (за повідомленням Косівської ДПІ)

-1 thoughts on “Перемога Сніжани Майко

  1. Хтолося б почитати сам твір.
    Дякую.