Свято “Коляди”

У морозний  недільний день 7 лютого у нашій школі колядували, щедрували й вінчували. Традиційна вже “Коляда” зібрала в приміщенні світлиці всіх учнів та педагогів школи. Завданням даного свята було бажання “великою шкільною родиною поколядувати, пощедрувати, зустрітися з Вертепом, Маланкою, Василем і провести коляду до небес, до Сонечка, так,  як це робили наші діди і прадіди впродовж віків”.

Изображение 002

Душа наповнювалася радістю та щастям, коли і на сцені, і в самому залі панувала така, свого роду добра, щаслива, можна сказати сімейна атмосфера. Вона свідчила про те, що народні звичаї й традиції нашого краю викликають у школярів непересічний інтерес.

Активну участь у “Коляді” взяли учні 5-го класу під керівництвом вихователя групи Лисишин Г.О., які і підготували саме свято. Вихованці якнайстаранніше намагалися перенести до всіх присутніх гостей те тепло, ту ласку і доброту, які панують в їхніх маленьких серцях. Тепло від колядок, щедрівок, вінчувань, які лунали протягом всіх Новорічних та Різдвяних святкувань.

Свято вдалося на славу! А отже, є надія на те, що не перериватиметься місточок єднання між поколіннями, не малітиме наш український дух.

Коментарі закриті.