Яблунівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Заснована 1962 року

Яблунівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

“Україно, моя Україно! Я для тебе на світі живу!”

березня 22, 2010 · прокоментуй! · Новини

В цьому навчальному році учні 4-го класу під керівництвом вихователя Стефанко Ярослави Ярославівни працювали над проектом “Україно, моя Україно! Я для тебе на світі живу!” Четвертокласники взяли активну участь і зробили вагомий внесок у цю роботу.

Основна тема проекту звучала так “Вибирати можна все на світі, вибрати не можна тільки Батьківщину”.  Робота полягала в дослідницькій сутності та особливостях обрядів, пов’язаних з побутом і святкуванням релігійних свят; формуванням в учнів умінь та навичок застосувати набуті знання у повсякденному житті; вихованням у дітей почуття гідності і національної свідомості та самосвідомості.

Актуальність проблеми була в тому, що з давніх часів Україна славилася традиціями, звичаями та обрядами, які передавалися від батька до сина. Щоб по-справжньому пізнати свій народ, необхідно вивчати його традиції, отримувати більше знань про звичаї і розвивати практичні навички впровадження обрядів місцевості в повсякденному житті дітей.

Мета проекту полягала в зміні ставлення дітей до обрядів та традицій українського народу. Авторитетний задум проекту передбачав його реалізацію шлахом діагностики знань учнів і моделювання фолькльорних дійств; практичне впровадження набутих навичок  через участь дітей у конкурсах, екскурсіях, зустрічах з творчими людьми.

Особливе задоволення викликав у дітей конкурс на кращий малюнок “Україна очима дітей”.

Заключним етапом роботи над проектом було проведення години-спілкування “Я твій син, Україно”; виготовленням альбому “Моя Батьківщина”. 

          images[9]       images[10]

14 березня 2010р. вихователь Стефанко Ярослава Ярославівна та художній керівник Стефанко Петро Ілліч провели загальношкільне свято “Козацькому роду нема переводу”.

   14032010670  14032010671 

В результаті проектної діяльності відбулося збагачення теоретичними знаннями дітей по темі; спонукання до самостійного пошуку маловідомих обрядів та традицій гуцульського краю, творче застосування традицій у повсякденному житті вихованців.

прокоментуй! ↓

Коментарів ще немає...напишіть перший!

Написати коментар