Усміхніться, вчителю, Вас вітають учні!

Красива осінь вишиває клени, а перша неділя жовтня дарує тепле і радісне свято – День учителя.

Саме таке свято “Усміхніться, вчителю, Вас вітають учні!” відбулося в нашій школі, яке організувала і провела заступник директора з виховної роботи Кур’янська Ірина Романівна. Зі сцени лунали привітання для люблячих і справедливих, закоханих у свою справу вчителів.
1
Найцінніші подарунки від вихованців отримали директор школи Фіцич Н.Ю. – золоту медаль, за тверде директорське слово та заступник директора з навчально-виховної роботи Томин М.М. – срібну медаль, за вагомий внесок у навчально-виховний процес.
2
Цікавим був виступ наймолодших жителів нашої школи – учнів 1-4 класів.
3
Вихованці старших класів дали урочисту обіцянку, вчитися і поводитися лише добре, щоб вчителі і вихователі завжди перебували у доброму гуморі.
4
Щирі слова подяки лунали для шановних гостей-ветеранів педагогічної праці, хоч і на заслуженому відпочинку, але душею з колективом і учнями нашої школи.

Вихователі школи побажали колегам учительської долі (Слюсарчук Н.М.), щирої блакитної надії на краще (Мельник Н.М.), любові неземної
(Андрусяк В.Д.) та багато побажань і сердечних вітань.
5
На завершення свята присутні здали тести для вчителів на почуття гумору напам’ять і сфотографувалися на загальну фотографію.
6
І. Р. Кур’янська