В гостях у казці або суперфінал в найкращій столиці світу

Достатньо зробити тільки єдиний крок, єдиний крок назустріч своїй мрії – і потрапити в казку. Іншими словами передати ті дні, які пробули вихованці Яблунівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату в місті Києві з 1 грудня по 6 грудня, неможливо.

Адже, саме в цей час проходив завершальний акорд IV Міжнародний Фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії». Зіркове журі протягом року обрало 324 фіналісти у номінаціях вокал, хореографія та оригінальний жанр, серед яких був і танцювальний колектив «Яблуневий цвіт» нашого закладу та Володимир Павлюк.

По-перше, слід відмітити саму організацію перебування дітей в Києві. Це, насамперед, проживання в 4-зірковому готелі «Баккара», що знаходиться на Дніпрі, ранкові «швецькі» столи в ресторані готелю, обіди та вечері в найпрезентабільніших ресторанах м.Києва та відпочинкових комплексів Пущі Водиці, екскурсії комфортабельними автобусами по столиці.

5 грудня в конгрес-холі «Президент Готелю» відбувся святковий Гала-концерт, в якому взяли участь такі відомі артисти, як Ірина Білик, Євгенія Власова, Влад Дарвін, гурт «Пара Нормальних», київська школа-студія балету «Тодес» та фіналісти шоу «Україна має талант» Антон Каргатов та Олександр Тулінов. Відсвяткувати закриття фестивалю та привітати своїх маленьких друзів прийшли члени журі фестивалю — олімпійська чемпіонка Лілія Підкопаєва, керівник київської студії балету «Тодес» Андріс Капіньш, що також виступив режисером гала-концерту, керівник знаного «Цирку Кобзів» Микола Кобзов, хореограф Анна Клюшниченко та ведуча кулінар-шоу Даша Малахова.

Призи й подарунки від фестивалю у вигляді зимових курток, шапок, спортивних костюмів, рюкзаків, м’яких іграшок, канцтоварів, засобів гігієни отримали усі учасники фіналу – адже всі вони зробили такі відважні кроки назустріч власним мріям. Церемонія нагородження пройшла у незабутній аимосфері – сміх, щасливі сльози та слова щирої вдячності одне одному – адже не тільки діти здійснили свої мрії, але й дорослі, що мріяли подарувати світу кілька радісних дитячих посмішок.

Андрій Ливдар