Податківці завітали до Яблунівської школи-інтернату

Напередодні Дня Святого Миколая до вихованців Яблунівської загальноосвітньої школи-інтернату з гостинцями та подарунками від Чудотворця завітали працівники ДПА в Івано-Франківській області та ДПІ в Косівському районі: заступник голови ДПА в Івано-Франківській області Володимир Попович, начальник ДПІ в Косівському районі Оксана Мельниченко, працівники податкової служби по роботі з громадськістю.


До цієї доброчинної акції долучилися майже всі працівники обласної адміністрації та районних інспекцій, підприємці Косівщини.
Іграшки, солодощі, дитячий одяг, постільна білизна, засоби гігієни, канцтовари, продукти харчування – кожен намагався внести свою лепту в організацію свята для знедолених дітей. Податківці надали дитячим закладам і грошову благодійну допомогу.

Наталія Юріївна Фіцич, господиня цього великого дому, де на повному державному забезпеченні перебувають 130 дітей, привітно зустріла «Миколаїв», коротко розповіла їм про досягнення та проблеми школи-інтернату.

— Необхідно пам’ятати, що поруч з нами є ті, які потребують нашої постійної підтримки, опіки та уваги. До благодійності не змусять жодні накази та розпорядження, вона має бути у кожного в душі. Адже щирий погляд, щаслива усмішка та дитяча віра в дива вартує усіх скарбів та є найкращою винагородою за добру справу, — зауважив заступник голови ДПА в області Володимир Попович під час відвідин інтернату.

Оксана Михайлівна також привітала вихованців інтернату з прийдешніми святами, побажала їм здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення мрій та подарувала дітям казкову подорож до садиби Святого Миколая 19 грудня.

Маленькі вихованці навчального закладу зустрічали гостей з радістю — як давніх знайомих. Адже податківці у них часті гості. І не лише на свята, але й у будні.

Тож і теперішній візит не став для дітей несподіванкою, вони звикли зустрічати Святого Миколая разом з податківцями.

К. Крицкалюк,
в.о. начальника ДПІ.

Коментарі закриті.