Хто всім бідним помагає? Хто добра не забуває?!

Уже багато століть поспіль Святий Миколай вважається покровителем дітей та усіх знедолених. Своєю любов’ю і турботою він творить дива, але проявляють добрі вчинки по-різному. Святий Миколай і сьогодні обдаровує кожного добротою і любов’ю. Своїм прикладом він і нас заохочує чинити добро для ближніх. І дуже радіє коли і діти, і дорослі йому в цьому допомагають

Тож, саме з нагоди такого світлого свята керівництво районної податкової інспекції черговий раз приділило увагу діткам Яблунівської спеціальної школи-інтернату.

Начальник податкової інспекції Косівського району, Мельниченко О.М. та перший заступник нчальника податкової інспекції Крицкалюк К.М. широ вітали дітей . Вони вже кілька років поспіль організовують подарунки для вихованців школи. Це одяг, взуття, солодощі та кошти на рахунок школи, для придбання необхідних речей дітям.

Щирими посмішками та своїми талантами віддячили вихованці школи благодійникам — співвали, танцювали, вірші розказували. Готувалися довго і ретельно, – зізнаються діти, – і радіють гостям, яких так нетерпляче чекають завжди.

Отож, від імені всіх дітей , хочеться подякувати всім хто підготував подарунки і таким чином знову допоміг святому Миколаю здійснити дитячі мрії та підтримати віру у чудо.

Бажаємо, щоб на вашому шляху зустрічалися тільки добрі люди, такі яким був Святий Миколай! Хай не минає вас ласка Господня і людська доброта!

Заступник директора з виховної роботи
Кур’янська І.Р.