«Миколайчику, будь ласка, завітай до всіх дітей»

Українці з давніх часів вважали Миколая своїм святим.Святий Миколай — образ, що асоціюється з високими людськими моральними цінностями, глибокою вірою у справедливість існування на землі. Не гроші, а любов, порядність, доброчесність та благородство керують світом. І один раз на рік, у чарівну грудневу ніч усі ми маємо можливість бути доброчинцями задля власної втіхи і Божої ласки. Дякуючи доброму імені Святого Миколая кожен з нас може зробити щасливими діток, обділених долею у батьківській ласці. Таким принципом  у житті керуються місцеві підприємці нашого селища: Цимбалюк В.Д. директор центру зайнятості, депутат районної ради, Боєчко В.Ф., Заячук Г.В., Никорович П.І., Брошко  Н.В.

У неділю 18 грудня вони запросили вихованців Яблунівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату до церкви на спільну молитву. А отець Дмитро крім побажань здоров’я, щастя й доброї долі,  розповів присутнім про історію свята, життя священика Миколая та благословив усіх дітей. І треба було бачити, як світилися очі у маленьких діток, які разом підспівували багатолітню уже відому пісню «Ой, хто-хто Миколая любить», як дітки щиро молилися, і кожна дитяча душечка просила про щось сокровенне своє. Після закінчення  всі діти отримали  цікаві подарунки.

Ось так минув цей день для вихованців інтернату. І хочеться сподіватися, що окрім подарунка, вони понесли з собою і віру в те, що все буде добре, а мрії, хоча б маленькі, обов’язково здійсняться, адже поруч – добрі люди…

Заступник директора з виховної роботи Кур’янська І.Р.

Коментарі закриті.