«Янголи поруч» виконали свої обіцянки

В Яблунівську спеціальну школу-інтернат «Янголи поруч» приїхали з навчально-розвичаючою програмою і провели День творчості .Поїздка об’єднала студентів різного фаху: філософів, психологів, режисерів, хореографів та інших. Цього разу готували дітям не лише конкурси та ігри, а й танцювальні та театральні майстер-класи, арт-терапію та майстер-класи з використанням сучасних технік ручної роботи.

День творчості в Яблунівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті успішно відбувся 21 березня 2012 року. В проведенні свята приймало участь близько 30 студентів та їхніх друзів. Окрім спільного свята в актовій залі школи, в кожному класі студенти працювали з дітьми індивідуально. Діти з радістю відгукнулись на ідею: старшокласники уважно вивчали сучасні техніки ручної роботи, а молодші класи з дитячою самовідданістю малювали, ліпили, складали пазли та мозаїку, студенти читали їм казки та вчили рахувати і читати.

Для дітей 5-7 класів «янголи» підготували окрему програму: майстер-класи по виготовленню орігамі та браслетів-«фєнічок», а також арт-терапію зі студентами-психологами.

Діти раді були знову зустрітися із своїми знайомими студентами і тішилися, кого вже запам`ятали з минулого разу.

Дякуємо за ваше бажання робити добро, всім ,хто був причетний до проведення Дня творчості в нашій школі, особливо організаторам.

Велике спасибі викладачу кафедри релігієзнавства та теології філософського факультету ПНУ ім. В. Стефаника Возняк Оресті Тарасівні.

Заступник директора з виховної роботи Кур`янська І.Р.

Коментарі закриті.