Тиждень безпеки

З метою формування в учнів умінь, навичок чітко діяти у надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя; виховання та розвитку в учнів високих морально-психологічних якостей – відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємовиручки; практично перевіряти вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту органів дихання, надавати першу медичну допомогу, у школі був організований та проведений з 23 по 28 квітня 2012 року Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності населення.

В ході Тижня знань Кур’янська І.Р. у 5-10 класах провела лекції про основні правила поведінки під час літнього відпочинку на воді, поблизу водоймищ, при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами, під час подорожі до лісу, збирання грибів і лікарських рослин, під час грози, сильного вітру, шквалів і буревію, при виявленні вибухонебезпечних предметів.

25.04 на зустріч з учнями був запрошений начальник пожежної частини села Стопчатів Мельник Я.Я., який навчав дітей Правила пожежної безпеки та дотримання учнями цих Правил у повсякденному житті, розповідав про тяжкі наслідки з причин порушення Правил пожежної безпеки. Також було організоване практичне заняття з дітьми за участю працівників пожежної частини с.Стопчатів в ході якого пройшло відпрацювання практичних дій в умовах виникнення пожежі, евакуація учнів 5-10 класів та надання першої допомоги травмованим і потерпілим, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстримальних ситуаціях. Багато діти почули про прфесію пожежника та рятувальника, мали змогу приміряти спеціальні костюми та спорядження пожежника, повели конкурс «Хто швидше одягне костюм пожежника». На шкільному подвір’ї учні ознайомились з функціями та будовою пожежної машини.

Також в рамках тижня були проведені такі заходи:

  • години спілкування на тему« З малої іскри — великий вогонь», « Знай, пам’ятай: поведінка під час літніх канікул», « Про пожежників, їх відвагу, користь цієї професії»
  • конкурс на кращий учнівський малюнок присвячений Чорнобильській трагедії  (вчитель малювання Мельничук О.Д.)

Щиро дякую начальнику Мельнику Я.Я. та працівникам пожежної частини с.Стопчатів за цікаве навчання,  проведені практичні заняття і хорошу, якісну організацію. Хай Бог вас благословить за чуйне ставлення до наших дітей!

Заступник директора з виховної роботи Кур’янська І.Р.

Коментарі закриті.