Зібрання громадських організацій

24 січня у селищі Яблуневі відбулось засідання активу первинних громадських організацій сіл Лючі, Уторопів, Стопчатова та селища Яблунова.

Засідання відкрили хвилиною мовчання, вшановуючи пам’ять загиблих на Євромайдані.

З приємною місією виступила голова Косівської районної організації Союзу українок Ганна Семенівна Богдан, вона вручила Ганні Василівні Боднар і Марії Степанівні Грабовецькій посвідчення від Всеукраїнської Координаційної Ради Союзу українок про «Почесне членство Союзу українок» за активну діяльність в утвердженні національних ідеалів і розвитку духовної культури нашого народу. Делегатам VI Всеукраїнського з’їзду Союзу українок, а саме: Ганні Кіфор (с. Люча), Надії Дунич (с. Уторопи), Марії Костюк (емт Яблунів) Ганна Семенівна вручила письмові подяки від голови Всеукраїнського Союзу українок Лілії Григорович.

Присутні на засіданні привітали директора Яблунівського ЦДТ Галину Михайлівну Ганзій, яку нагороджено Премією Верховної Ради України, нагрудним знаком і дипломом.

Голова Яблунівської міської управи Союзу українок Марія Костюк ознайомила актив сіл цього куща з планом роботи на 2014 рік.

Підсумок роботи, яку було проведено торік активом селища Яблунова та сіл Лючі, Стопчатова, Уторопів та Баня-Березова, підбила голова Яблунівської первинної організації інвалідів Ольга Дмитрівна Сіреджук.

Наприкінці засідання всі присутні помолились біля статуї Матері Божої за упокій душі загиблих на Євромайдані, а також — за мирне урегулювання подій в Україні.

Ганна Васкул,
бібліотекар с-ща Яблунова.

Коментарі закриті.