Свято юних талантів

Нещодавно у Народному домі с-ща Яблунова відбулося справжнє свято дитячих талантів. Зібралися вихованці Яблунівського ЦДТ, їхні батьки, жителі селища. Розпочалося дійство із малюнка на асфальті на тему: «Щасливі діти України». Талановиті, діти гуртка «Вокальний» — сестрички Іванка та Марійка Голдищуки, Надія Клим’юк та Наталія Рибчук під керівництвом Ганни Василівни Гнатищак продемонстрували чудовий спів, гарні костюми. Також гуртківці декламували власні вірші, виставляли свої кращі роботи. Пісні про Україну виконували вихованці гуртка «Вокальний спів» — Надія Петрук, ансамблі «Дзвіночок» та «Зернятко» під керівництвом Є.Ткачук.

На святі також відбулося дефіле вишиванок, яке продемонстрували вихованці гуртка «Художня вишивка» (керівник Л.І.Михайлюк). Запальна «гуцулка» закружляла в танку юних вихованців танцювальних колективів під керівництвом М.М.Тонюк та І.В.Кіцелюк.

Кращих гуртківців та батьківський комітет нагородили грамотами.

Такі свята стають традиційними, адже Яблунівський центр дитячої творчості — багатий на таланти і добре, що є люди, які їх розвивають і вдосконалюють. Сподіваємося, що це свято подарувало всім присутнім гарний настрій та радісні миттєвості.

Висловлюємо щиру вдячність нашим спонсорам: Н. Д. Драгомирецькій, В. Ф. Боєчку, Г. В. Заячук, М.В.Кушнірчуку, В. Д. Цимбалюку, І. С. Стоменчуку, 3. Р. Григорчук, О. Д. Солинській.

Г. ГАНЗІЙ, директор Яблунівського ЦДТ.

«Гуцульський край», №25, 20.06.2014 року