Незабутні сімдесят

Того дня сцену Яблунівського будинку культури святково причепурили. Під звуки маршу та оплески присутніх друзі, діти, онуки, правнуки вітали із 70-річчям Ірину Вікторівну Граб’юк. За громадську роботу, яку вона проводить як голова первинної організації ветеранів війни і праці та депутат селищної ради, ювілярці подякував депутат районної ради О.В.Явдошняк і вручив їй грамоту від Косівської районної організації ветеранів війни і праці.

Ірину Вікторівну вітали ПД.Бойчук, толова первинної організації ветеранів війни та праці, а також Н.В. Дунич, голова Уторопської первинної організації інвалідів. Міцного здоров’я, щастя, добробуту побажала їй Г.М.Ганзій т директор Яблунівського центру дитячої творчості. Жителька Яблунова Г.П.Царьова подарувала хліб на рушнику — традиційну «бабку».

Дуже зворушливими були виступи синів, невісток, онуків та правнуків. Син Роман зі сльозами радості на очах побажав рідній матусі, щоб Бог її благословив і послав довголіття.

Директор Будинку культури Є.С.Ткачук подарувала пісенний номер, . відзначивши, що Ірина Вікторівна на перше прохання надає допомогу — і в горі, і в радості всім, хто цього потребує. Вона 23 роки є учасником церковного хору, за що колеги-хористи заспівали ювілярці «Многая і благая літа».

О. Сіреджук,
голова первинної організації інвалідів селища Яблунова.

Гуцульський край, №31, 1.08.2014 року