Зима іде — свята веде

Одне з найулюбленіших свят дітей та дорослих — свято Миколая. На нього з нетерпінням чекають всі, адже в цей день обов’язково збудуться бажання, а дитячі мрії — перевтілюються в реальність. Цього року гуртківці Яблунівського центру дитячої творчості подарували зимову містерію «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час» дітям з особливими можливостями в Будинку культури (м. Косів) 16 грудня та в Косівському районному центрі соціальної реабілітації для дітей — інвалідів (селище Яблунів) 18 грудня.

Протягом свята в залі лунали пісні про святого Миколая, ліричний танок про зиму, театралізоване танцювальне дійство «Рукавичка» та художнє читання. Найголовнішим гостем святкового дійства був святий Миколай у супроводі двох ангелів, який всіх обдарував подарунками. Гарний настрій та незабутні враження запам’ятаються всім гостям, а Яблунівський ЦДТ буде й надалі творити казку для дітей.

Дивлячись на блиск в очах дітей і радісні посмішки на їх обличчях, стає зрозумілим сенс життя. Треба робити добро, шанувати свої усталені традиції. Добро роблять тільки сильні особистості і нічого не вимагають взамін, адже найкращим подарунком для них є здорові усміхнені діти.

Наталія Ганущак, психолог Яблунівського ЦДТ.

«Гуцульський край», №52, 26.12.2014 року