Напередодні свята Микопая у Яблунівській спецшколі-інтернаті

Напередодні свята Микопая голова районної ради М.Шатрук, голова РДА Р.Матейчук, начальник податкової інспекції В.Луканюк, депутати районної ради О.Кулешір та В.Цимбалюк прибули в Яблунівську спецшколу-інтернат. Тут їх гостинно привітала директор школи Н.Фіцич і провела змістовну і цікаву екскурсію.

Всі були приємно вражені, яку велику роботу проводить педколектив разом із своїми вихованцями. У школі є дві швейні майстерні (неодноразово відбувалися конкурси моделей, виготовлених руками учнів), на стінах роботи учнів, а саме; картини, вишивки, різноманітні композиції.

Крім того, є столярна майстерня, яка обладнана верстатами для обробки деревини і майстерня де вчать ремонтувати взуття. Є кабінет ЛФК з «сухим» басейном, тренажерними гімнастичними стінками. Ми побували на уроці малювання, у майстерні, де нові електричні швейні машинки, за якими сидять і працюють учні. Цій майстерності їх навчає С.Галяк, досвідчена і талановита вчителька.

Діти веселі, випромінюють радість, щиро з нами вітаються. А потім розпочинається основна частина свята. Назвавшись помічниками святого Миколая, голова районної ради М.Шатрук, голова РДА Р.Матейчук та начальник податкової інспекції В.Луканюк вітають дітей із святом і запрошують Миколая вручити всім подарунки. До цієї місії долучаються постійні меценати школи, місцеві підприємці із своїми сім’ями. Це О.Цимбалюк, Г.Заячук, В.Боєчко, які завжди ретельно готуються до свята, і ніколи не забувають про діток, що потребують їхньої уваги.

На закінчення зустрічі всі дуже гарно співають, танцюють, охоче, дисципліновано і швидко шикуються для фотографування.

«Гуцульський край», №52, 26.12.2014 року

Коментарі закриті.