Навчання з цивільного захисту в Яблунівській спеціальній загальноосвітній школі–інтернат

В Яблунівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат  провели роз’яснювальну роботу про порядок дій у випадку військової загрози, відпрацювали евакуацію, перевірили облаштованість захисної споруди, яка стане надійним захистом для учнів у випадку виникнення надзвичайної ситуації. Спочатку для педагогів провели теоретичну частину. Після чого перейшли до практики.

За командою  директора закладу Н. Фіцич пролунали три тривожні дзвінки о 10 годині 20 хвилин. Вони сповістили персонал й учнів про виникнення надзвичайної ситуації та про початок  евакуації   учнів, вчителів, технічного персоналу навчального закладу. Після виходу з приміщення школи всі учасники заходу організовано зайшли   у сховище, яким є шкільний підвал. Усіх  евакуйованих із будівлі учнів перевірили  за наявними поіменними списками класів. Дії учасників  відповідали планам евакуації, відчувався високий  ступінь відповідальності та свідомого ставлення до тренування як учнів, так і вчителів. Учні дізналися багато нового та корисного, упевнилися, що для того, щоб зберегти своє життя, потрібно неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки.

Присутні зробили висновок, що своєчасна евакуація учнів із приміщення школи при виникненні надзвичайної ситуації є першочерговим завданням. Подібні тренування дають можливість своєчасно скоординувати дії, як працівників шкіл, так і рятувальників щодо вжиття заходів із евакуації та успішності проведення аварійно-рятувальних операцій.

Коментарі закриті.