Конкурс віршів «Розквітай же, рідна українська мово!»

З 16. 02 по 22.02. 2015 року згідно річним плани виховної роботи школи та на виконання програмного орієнтиру «Ціннісне ставлення особистості до суспільства та держави» з метою відзначення Міжнародного дня рідної мови, формування відчуття краси рідної мови, розвитку мовленнєвих та творчих здібностей учнів, виховання любові до рідної мови та розуміння її  краси був проведений модульний тиждень виховної  роботи «Розквітай же, рідна українська мово!» / у рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови/.

Класними керівниками у класних колективах проведено виховні години на теми: «Слово до слова – складається мова», «Мандрівка країною слова», «Рідна мова в рідній школі», вихователями поетапно здійснювалася робота у підготовці до загальношкільного конкурсу читців – декламаторів віршів про рідну мову. У заключному етапі модуля, загальношкільному конкурсі, взяли участь 33 учасники – переможці класних етапів конкурсу.

ЗДВРЛ Ливдар А.І. підготував критерії оцінювання конкурсу. Зазначений конкурс сприяв утвердженню української мови як державної, усвідомленню учнями приналежності до самобутньої та духовно багатої нації з неперевершеною культурою спадщиною та історичною скарбницею, популяризації рідної мови та розвитку творчих здібностей вихованців.

Коментарі закриті.