Учасники освітньо-благодійного проекту “Янголи поруч” провели навчально-розвиваючу програму “Пізнавай і твори” для вихованців Яблунівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату!

Ініціативна група студентів при філософському факультеті «Янголи поруч» ще у 2011 році започаткувала добру традицію допомагати потребуючим і підтримувати обездолених людей, котрі в силу різних причин опинилися у складній ситуації. Зараз – це вже цілий громадський рух об’єднаний навколо Освітньо-благодійного проекту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «ЯНГОЛИ ПОРУЧ», який єднає студентів багатьох спеціальностей та громаду міста Івано-Франківська.

Нещодавно учасники проекту із черговою навчально-розвиваючою програмою «Пізнавай і твори» відвідали Яблунівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат в Косівському районі. Активісти приготували дітям не лише конкурси та ігри, а й різноманітні майстер-класи з використанням сучасних технік ручної роботи.

Молодші класи з дитячою самовідданістю малювали, ліпили, робили колажі, слухали казки, а також були моделями для професійного фейсарту та перевтілювалися у різноманітних казкових героїв. Для дітей 5-7 класів організатори заходу підготували окрему програму: майстер-клас «Великодня листівка» від дизайн-магазину «АртХатка», настільні розвиваючі ігри та рухливі ігри з ведучими. Також для них презентували книгу Марії Ткачівської «Обережно, діти!» та передали у бібліотеку кілька примірників, котрі автор підписала школярам. Марія Романівна знайома з дітьми з минулої розвиваючої програми, де брала участь у «Ярмарку професій». «Ярмарок професій» продовжив свою роботу і цього разу. Для старшокласників учасники проекту знову організували зустріч з художницею, відомим майстром фейсарту Оксаною Матушевською.

Також до дітей разом з учасниками студентського проекту приїхали гості – програмісти з фірми «SoftServe», котрі провели для учнів старших класів цікавий та розвиваючий квест на час, який складався з багатьох завдань: загадок, головоломок, дешифрування та проведення фізичних експериментів. Серед 5 команд було визначено та відзначено команду переможців, але звісно ніхто не залишився без заохочувальних призів.

Візит до вихованців школи-інтернату став добрим продовженням попередньої роботи учасників проекту«Янголи поруч». Зокрема, студенти та викладачі шукали небайдужих людей, збирали кошти, навчались на різноманітних майстер-класах по рукоділлю та тренінгах для волонтерів і громадських ініціатив. Було проведено благодійні ярмарки хенд-мейду «Любов посеред нас» та «Тепло весни» в Обласній філармонії, щоб розказати про проект жителям нашого міста та зібрати кошти на проведення розвиваючих занять з дітьми Яблунівської школи-інтернат.

Також кожен бажаючий зміг допомогти: люди приносили необхідні дітям речі (одяг, книги, канцтовари, розвиваючі ігри) до коробки подарунків на 5 поверх гуманітарного корпусу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та безпосередньо передавали свою допомогу волонтерам проекту.

Коментарі закриті.