Подаруй добро

Традиційною стала акція «Подаруй добро», яку проводить і організовує первинна організація інвалідів Яблунева.

Перший етап стартував 5 січня у с. Стопчатові. Організатором був пастор Петро, голова німецько-українського благодійного фонду «Тавіфа». 120 подарунків вручили дітям із малозабезпечених, багатодітних сімей, напівсиротам, а також понад 100 дорослих отримали гуманітарну допомогу та 30 сімей — продуктові пакети до Різдвяних свят.

Святковий концерт подарувала молодь Християнської церкви з м. Чернівців. Молоді активісти провели майстер-клас із вивчення різдвяних пісень. Учасники акції співали її разом з гостями.

На завершення зустрічі О.Д.Солинська — голова первинної організації інвалідів, щиро подякувала представникам німецької місії, вручила на згадку гуцульські сувеніри.

Другий етап акції відбувся 22 березня у прекрасному мальовничому селі Космачі. її провела Канадська місія. Актовий зал Космацької ЗОШ І-ІІІ ст. був переповнений дітьми з присілкових шкіл, дошкільнятами і дорослими. Хор молоді Християнської церкви м. Чернівців виконав духовні пісні. Глядачі стоячи аплодували і разом з хористами співали «Вірую», «Отче наш».

Зі сльозами на очах присутні слухали вірш В.Кузіва «Ранений вояк», який надіслали з Канади. Його прочитала Аліна Деренович, учениця 5-Б класу Космацької ЗОШ І-ІІІ ст. На святі роздали подарунки 130 учням, 20 дітям дошкільного віку. 200 осіб отримали гуманітарну допомогу.

Рада громадських організацій Яблунівського куща щиро дякує Г.П.Реведжук — соціальному педагогу Космацької ЗОШ І-ІІІ ст., Ю.Д.Семчуку — директору школи, В.М.Довіряку — лісничому Космацького лісництва, Д.О.Пожоджуку — сільському голові — за допомогу в організації акції «Подаруй добро». Всім вручили подяки від громадської ради.

На завершення свята виступив сільський голова Д.О.Пожоджук. Від імені депутатів сільської ради та активу села він подякував за проведене свято і на згадку подарував гостям книгу про Космач і чудові писанки.

Третій етап акції «Подаруй добро» пройшов за ініціативи депутата Верховної Ради Ю.Солов’я. Привезли продуктові подарунки для малозабезпечених людей, інвалідів, одиноких, щоб у кожного на столі була Великодня паска. Свято відбулося у Яблунівському центрі дитячої творчості.

Перед учасниками виступили з привітаннями Ю.Марчук — в.о. селищного голови, Г.Ганзій — голова ради громадських організацій, а голова первинної організації інвалідів О.Д.Солинська зачитала звернення народного депутата Ю.Солов’я до жителів сіл Яблунівського куща.

Ю.Соловей відкрив 32 соціальні магазини на території нашої області, завдяки яким жителі краю, які в умовах економічної кризи найбільше постраждали від підвищення цін на продовольчі товари, мають змогу купити найнеобхідніші продукти за пільговими цінами. Ю.Соловей на зустрічі 16 квітня пообіцяв відкрити такий соціальний магазин на території Яблунівського куща.

Вихованці гуртка «Духовні пісні» під керівництвом сестри Міріам привітали глядачів зі святом Воскресіння Господнього. Вони виконали духовні пісні. Присутні отримали продуктові подарунки від народного депутата України Ю.Солов’я. Учасники акції відвідали людей удома, вручили їм подарунки і побували у паліативно-хоспісному відділенні Яблунівської райлікарні.

О. СІРЕДЖУК, Г. ГАНЗІЙ.
«Гуцульський край», №20, 15.05.2015 року

Коментарі закриті.