Проведення навчання Яблунівська РЛ

Лікарям про безпеку

18 травня 2015 року рятувальниками Косівського РВ УДСНС в області  було проведено навчання працівників Яблунівської районної лікарні. В ході проведення навчання розповіли, яких заходів пожежної безпеки слід неухильно дотримуватись, як запобігти виникненню пожеж та що стає найпоширенішими причинами їх виникнення. Пояснили, як потрібно діяти уразі виникнення пожежі, при виявленні вибухонебезпечних предметів, розповіли що робити в першу чергу та чого не слід робити взагалі. Також нагадали про правила поведінки в інших надзвичайних ситуаціях, що можуть виникнути в житті кожного.

Після теоретичної частини працівники Яблунівської районної лікарні приступили до практичного відпрацювання дій у разі виникнення пожежі. Провівши загальну евакуацію, рятувальники продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, обладнання та спорядження, а також розповіли про свою діяльність. Окрім того, рятувальники навчили медичних працівників користуватися вогнегасником і дали можливість кожному бажаючому провести гасіння умовної пожежі.

Такі навчання є корисними для кожного медичного працівника Яблунівської районної лікарні, адже не відомо, яка надзвичайна ситуація може трапитись в житті. Треба знати, як діяти при будь-яких обставинах, особливо, якщо існує загроза життю чи здоров’ю людини.

Косівський РВ УДСНС в області
Ковалюк Василь

Коментарі закриті.