Яблунівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Заснована 1962 року

Яблунівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Незламний дух непереможної нації

12 березня, 2016 · прокоментуй! · Новини Яблунова

27 лютого в Яблунівському будинку культури відбувся патріотичний літературно-акустичний вечір за участі Ігоря Бойчука (селище Яблунів), який презентував збірку націоналістичної поезії «Характерник»; Юрія Руфа (м. Львів) — з презентацією збірки націоналістичної поезії «На зламі епох»; Андрія Маврика (м. Івано-Франківськ) — з акустичною програмою.

Ігор Бойчук — поет-націоналіст родом з селища Яблунова. Є активним членом літературно-дискусійного проекту «Дух нації», учасником багатьох фестивалів і презентацій. Поезія Ігоря Бойчука відома не тільки на теренах нашої держави, але також «подорожує» Європою (Бремен, Ейндховен — Нідерланди та Гамбург). Його вірші сповнені патріотизму, мужності та незламної любові до України, кожне слово бентежить серце та пронизує душу.

Тематика збірки «На зламі епох» Юрія Руфа охоплює національно-визвольну боротьбу українського народу, а також славне минуле нашої Батьківщини.

У своїх творах поети пропагують націоналізм, цінності та пріоритети, які становлять основу світогляду свідомого українця.

Маленькі патріоти, вихованці Яблунівського центру дитячої творчості, колектив «Діти майбутнього» привітали нашого земляка з презентацією націоналістичної збірки «Характерник», виконали кілька патріотичних пісень і прочитали вірші зі збірки Ігоря Бойчука «Сила слів».

Виховуймо у наших дітей почуття гідності до рідної землі, традицій, культури, будуймо наш дім тверезо і свідомо. Бо хто, як не ми! Хто, як не ти!

Іванна Писаренко.
«Гуцульський край», №9, 11.03.2016 року

VKOdnoklassnikiLiveJournalПоділись

прокоментуй! ↓

Коментарів ще немає...напишіть перший!

Написати коментар