Осінь багата на перемоги

Початок навчального року був багатим на конкурси та фестивалі для вихованців Яблунівського центру дитячої творчості.

24 вересня цього року в Чернівцях проходив ІІ-й Міжнародний фесьтиваль-конкурс народного танцю ім.Дарія Ластівки «Lastivka dance fest». Участь в якому взяли танцювальні колективи «Тайстра» (керівник Кушнірчук Любов Василівна), «Космацька перлина» (керівник Костюк Парасковія Миколаївна) при Космацькій ЗОШ І-ІІІ ст. Призові місця зайняли: лауреат II премії — «Тайстра», «Космацька перлина» — лауреат III премії.

1 жовтня у Сторожинці відбувся \/І-й регіональний фестиваль — конкурс мистецтв «Джерело надій». Поборотися за перемогу зїхалися найбільш талановиті хореографічні колективи, вокалісти та читці із сусідніх областей, серед яких були й юні таланти — гуртківці Ябунівського центру дитячої творчості.

Свої вокальні здібності демонструвала Софія Добровольська, яка виконала музичну композицію «Візерунки», керівник Анничка Гнатищак. Софійка стала лауреатом III премії та отримала диплом за кращий сценічний костюм у цій ж номінації.

У номінації розмовний жанр Вікторія Данюк прочитала свій авторський вірш «Україна» (керівник гуртка Наталія Ганущак) при Уторопському НВО. Вікторія стала лауреатом II премії у цій ж номінації та отримала дипломи за кращий сценічний костюм і за авторський вірш.

Вітаємо наших переможців і бажаємо нових творчих досягнень.

Наталія Ганущак,
керівник гуртка «Культура мови та спілкування».

Щедра осінь на урожай, а Косівщина — на юні таланти. 27–28 жовтня у м.Києві проходив V-й Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій».

Яблунівський ЦДТ на ньому представляли дует «Розмай-голд» і Олеся Негрич — вихованці гуртка вокального співу (керівник А.Гнатищак). На фестивалі-конкурсі змагались у співі, хореографії — 47 учасників. Та й журі було компетентне і справедливе.

Наших дівчат визнали кращими: І місце посів дует «Розмай-голд», який також отримав відзнаку за кращий сценічний костюм. І місце у IV віковій категорії виборола — Олеся Негрич.

Вітаємо переможців і бажаємо їм нових успіхів.

Галина Ганзій,
директор Яблунівського ЦДТ.

«Гуцульський край», №43, 4.11.2016 року

Коментарі закриті.