Тиждень з безпеки дорожнього руху

З 16 по 22 листопада в Яблунівській спеціальній школі-інтернат був проведений Тиждень з безпеки дорожнього руху. В рамках тижня організовано конкурс малюнків «Ми – пішоходи» ( вчитель образотворчого мистецтва Мельничук О.Д.), виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці (бібліотекар Томин О.Ю.)

Класні керівники провели з учнями години спілкування «Я – пішохід» та індивідуальні консультації для батьків щодо виховання культури поведінки в транспорті та дотримання учнями правил дорожнього руху. Соціальний педагог Дем’янчук М.М. провела гру-вікторину «Знай правила дорожнього руху», в ході якої в ігровій формі закріпила знання дітей про правила дорожнього руху, про сигнали і роботу світлофора, дорожні знаки, виховувала уважність та вміння орієнтуватися на дорозі.

В початкових класах цікаво та змістовно пройшов урок-гра «Безпека на дорозі», в ході якого використана претензія «Азбука безпеки на дорозі», де діти побачили як правильно переходити дорогу та моделювали ситуації переходу вулиці та рух по тротуару (класоводи Боєчко О.М., Фіцич О.Д., Стефанко М.П.). Вчителі основ здоров’я 5-10 класів протягом тижня проводили уроки про правила безпечної поведінки на дорозі: «Знати, щоб жити!»: ознайомили учнів про дорожні пастки, «пустельні вулиці» та правила переходу дороги на регульованому пішохідному переході (Боєчко О.П., Кур’янська І.Р.).  Вихователі допомогли учням виготовити листівки «Правила дорожнього руху» та провели виховні бесіди на тему: «Безпека дитини на дорозі».

Коментарі закриті.